O nás

BRAVER s.r.o. je česko-holandská personální agentura, která své služby poskytuje již od roku 2006. Za tu dobu se stala přední agenturou specializující se na zprostředkování práce v Holandsku a Belgii.

Úzká teritoriální specializace, znalost specifik holandského a belgického trhu práce a především dlouhodobě příznivé vztahy se spolehlivými a ověřenými holandskými i belgickými zaměstnavateli, nám umožňují plnit požadavky a očekávání našich klientů.

Agentura BRAVER s.r.o. se od svého vzniku zaměřuje především na dynamicky se rozvíjející průmyslová odvětví, a to především na stavebnictví, strojírenství, automotive a další.

Součástí filosofie společnosti BRAVER je individuální přístup ke klientům, dodržování etických zásad včetně ochrany osobních dat.

BRAVER s.r.o. disponuje povolením Ministerstva práce a sociálních věcí ČR ke zprostředkování zaměstnání, což nám umožňuje legálně a kvalifikovaně poskytovat našim klientům dva základní druhy služeb:

  • nalezení práce na území Holandska a Belgie
  • vyhledání zaměstnanců dle požadavků holandského  a belgického klienta.

 

Tím, že nám zašlete svůj životopis v německém, anglickém nebo francouzkém jazyce, jste automaticky zaregistrováni a zařazeni do databáze naší agentury. Jestliže pro Vás aktuálně vhodnou pozici odpovídající Vašim požadavkům, ale i kvalifikaci a praxi, nemáme, je většinou zahájen proces pro její nalezení. Nové volné pozice nám naši zahraniční klienti zadávají i několikrát týdně.

ZA SVÉ SLUŽBY OD ČESKÝCH KLIENTŮ NEVYBÍRÁME ŽÁDNÉ ADMINISTRATIVNÍ ANI JINÉ POPLATKY!